20 listopada 2023 roku w historycznym wnętrzu Sali Koncertowej Zamku Królewskiego w Warszawie odbyła się uroczysta gala finałowa XXIII edycji konkursu „Sposób na Sukces” organizowana przez Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie. Główną ideą konkursu „Sposób na Sukces” jest promocja i upowszechnianie przedsiębiorczości na obszarach wiejskich oraz efektywnego wykorzystywania środków finansowych pozyskiwanych w ramach Programów Rozwoju Obszarów Wiejskich.

Podobnie jak w latach ubiegłych Patronat Honorowy nad konkursem objął Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Pan Andrzeja Duda.

W tegorocznej edycji Rada konkursu wyłoniła finalistów w czterech kategoriach. Zajęliśmy drugie miejsce w kategorii rodzinnej za pomysł uruchomienia Mazurskiej Akademii Wypieków Tradycyjnych.

Na scenie głos zabrali goście przybyli na uroczystość, m.in.: Pani dr Barbara Fedyszak-Radziejowska, Doradca Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej,  Pani Minister Anna Gembicka, Sekretarz Stanu Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Pan Ireneusz Drozdowski Dyrektor Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie, Pan Poseł, Jan Krzysztof Ardanowski Przewodniczący Rady do spraw Rolnictwa i Obszarów Wiejskich.

Leave A Comment