Już w weekend 26-27 sierpnia na lądowisku w Gryźlicach odbędą się Targi Warmii i Mazur, organizowane pod szyldem agroWARMA. To największe wydarzenie branżowe w regionie, a to oznacza, że nie może na nim zabraknąć naszego Gospodarstwa.

W trakcie dwudniowego wydarzenia będzie można zobaczyć nowoczesne maszyny rolnicze i rozwiązania technologiczne. Wystawią się również ogrodnicy i sadownicy, w tym naturalnie Gospodarstwo Eko Złotna. Zaprezentujemy Państwu nasze produkty, będziemy także prowadzić działalność informacyjno-edukacyjną. 


Targi będą doskonałą okazją, żeby poznać nas lepiej i dowiedzieć się więcej o naszej codziennej pracy. Warto pojawić się zwłaszcza w niedzielę, bo to właśnie tego dnia będzie mieć miejsce niespodzianka, której oczywiście nie możemy przedwcześnie zdradzić. 


Zarówno 26, jak i 27 sierpnia targi będą otwarte dla uczestników w godzinach 9:00-17:00 i właśnie w tych godzinach będziemy na Państwa czekać. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału i odwiedzenia naszego stoiska. 


Szczegółowy program wydarzenia oraz więcej informacji na temat agroWARMY można uzyskać po kliknięciu w poniższy przycisk.

Leave A Comment