Podczas Targów Warmii i Mazur, organizowanych pod szyldem agroWARMA gospodarstwo Eko Złotna zostało wybrane Najlepszym Gospodarstwem Ekologicznym Warmii i Mazur. To prestiżowe wyróżnienie potwierdza jakość produktów i usług naszego gospodarstwa.

Jesteśmy niezwykle wdzięczni Warmińsko-Mazurskiemu Ośrodkowi Doradztwa Rolniczego za to wspaniałe wyróżnienie. Potwierdza ono, że Eko Złotna to synonim jakości, dbałości o każdy szczegół i prawdziwie profesjonalnego podejścia. Nagroda ta to docenienie codziennej pracy i ciężkich starań wszystkich osób zaangażowanych w działalność naszego gospodarstwa. Serdeczne podziękowania kierujemy dla każdego, kto dokłada swoją cegiełkę do Eko Złotnej. To też Wasza nagroda.

 

Dziękujemy również wszystkim, którzy przez dwa dni targów agroWARMA odwiedzili nasze stoisko i zechcieli zapoznać się z naszą działalnością. Cieszymy się, że mamy tak wielu przyjaciół i osób życzliwym Eko Złotnej.

 

Zachęcamy do zapoznania się ze zdjęciami z wręczenia tej wspaniałej nagrody oraz z krótką filmową prezentacją naszego gospodarstwa.

Leave A Comment