Trzydzieści jeden podmiotów z regionu otrzymało certyfikaty nowej sieci „Dziedzictwo Kulinarne Warmia Mazury”. Uroczyste rozdanie odbyło się podczas dwudniowej (21-22.11) konferencji „Żywność wysokiej jakości na Warmii i Mazurach – dobre praktyki, oczekiwania i wyzwania”.

Celem dwudniowej konferencji dotyczącej żywności wysokiej jakości, tradycyjnej, lokalnej i regionalnej jest promocja nowej marki Warmii i Mazur – Sieć „Dziedzictwo Kulinarne Warmia Mazury”.

Pod koniec 2022 roku zarząd województwa podjął decyzję o niekontynuowaniu dalszej współpracy w ramach Sieci Dziedzictwa Kulinarnego Warmia Mazury Powiśle i nieprzedłużaniu licencji na używanie znaku Dziedzictwo Kulinarne przez samorząd województwa. Jednocześnie podjęto działania, by utworzyć nową markę regionu promującą i obejmującą szeroko pojęte dziedzictwo kulinarne.

Pierwszego dnia wydarzenia wręczono certyfikaty pierwszym członkom sieci „Dziedzictwo Kulinarne Warmia Mazury”. Otrzymało je 31 podmiotów w kategorii: sprzedaż, gastronomia, producenci i przetwórcy oraz edukacja. Certyfikaty wręczała Sylwia Jaskulska, wicemarszałek województwa.

Sieć „Dziedzictwo Kulinarne Warmia Mazury” została powołana do realizacji następujących celów:

» Rozwój i promocja żywności naturalnej, tradycyjnej, lokalnej, regionalnej, ekologicznej opartej na lokalnych/regionalnych zasobach surowców, pochodzących z województwa warmińsko-mazurskiego;

» Rozwój krótkich łańcuchów dostaw żywności;

» Zachowanie, ochrona i dbałość o dziedzictwo kulinarne Warmii, Mazur i Powiśla;

» Współpraca oraz wymiana wiedzy i doświadczeń pomiędzy członkami Sieci;

» Promocja, wsparcie i rozwój członków sieci;

» Wzmocnienie tożsamości lokalnej/regionalnej Warmii, Mazur i Powiśla;

» Zapewnienie konsumentom/turystom regionalnej oferty kulinarnej;

» Podniesienie atrakcyjności turystycznej regionu poprzez rozwój jego oferty kulinarnej;

» Wzmocnienie konkurencyjności mikro, małych i średnich przedsiębiorstw;

» Zwiększanie zainteresowania konsumentów i producentów żywnością naturalną wysokiej jakości;

» Upowszechnianie i podnoszenie wiedzy na temat historii i tradycji kulinarnej Warmii, Mazur i Powiśla.

Członkowie Sieci „Dziedzictwo Kulinarne Warmia Mazury”:

KATEGORIA: SPRZEDAŻ

1. Konfitura – kawiarnia cukiernia – ul. Niepodległości 3/3, 11-015 Olsztynek

KATEGORIA: GASTRONOMIA

2. Smażalnia Pluski – ul. Jeziorna 48/1, 11-034 Pluski

3. Karczma Skansen Olsztynek- ul. Leśna 23, 11-015 Olsztyn

4. Restauracja z Zielonym Piecem – ul. Floriana 1, 11-015 Olsztynek

5. Zajazd Wiejski Elżbieta Mieczkowska – Szczechy Wielkie 15, 12-200 Pisz

6. Gościniec Ryński Młyn – ul. Szkolna 3, 11-520 Ryn

KATEGORIA: PRODUCENCI I PRZETWÓRCY

7. Zagroda Edukacyjna Warmińska Pszczoła – 11-030 Purda 124a

8. Browar Kormoran Sp. z o.o. – al. gen. Wł. Sikorskiego 2, 10-057 Olsztyn

9. Zakład Produkcyjno-Handlowy Mark – ul. Słowiańska 32A, 11-500 Giżycko

10. Różana Pasieka – Różynka 2, 11-008 Świątki

11. Tradycyjna Wędzarnia Warmińska Jarosław Parol – Kaborno 45, 11-030 Purda

12. Pasieka Rancho w Kaczej Dolinie – Nowa Wieś Reszelska 10, 11-230 Bisztynek

13. Pasieka Pucer Dariusz i Małgorzata Pucer – Pastwiska 7, 11-410 Barciany

14. Wędzonki Warmińskie Anna Piotrowicz – l. Juliusza Słowackiego 16, 11-100 Lidzbark Warmiński

15. Gospodarstwo Rolne Nad Arem Izabela Ciesielska – Kierźliny 7; 11-010 Barczewo

16. Gospodarstwo Ogrodnicze Joanna i Sebastian Walkiewicz – Frygnowo 64, 14-107 Gietrzwałd

17. Tortolandia Ewa i Arkadiusz Jończyk – Garzewko 7A, 11-042 Jonkowo

18. Dobre Pola – Otręba 20, 13-306 Kurzętnik

19. Zakład Pasieka Wędrowna – ul. Rakowa 21, 10-185 Olsztyn

20. Bohdan Stankiewicz KRP EKO ZŁOTNA – Złotna nr 28 A, 14-300 Złotna

21. Firma Mark Łukasz Kiezik – ul. Suwalska 11, 11-500 Gajewo

22. Flis – Pol – ul. Topolowa 12, 14-140 Miłomłyn

23. Dzika Wędzarnia – Patryk Paszkiewicz, Nowa Wieś 25, 11-030 Purda

24. Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Olecku, ul. Wojska Polskiego 10; 19-400 Olecko

25. Gospodarstwo Pasieczne Mazurska Pasieka, ul. Zielona 3a 19-400 Olecko

26. Gospodarstwo Rybackie Szwaderki spółka z o.o., Swaderki 13a/1

27. „Qraś” Wędliny Catering Robert Kurko, ul. Wierzbińska 221, 12-250 Orzysz

28. POLKA Warmia sp. o. o., Kobiela 45; 11-106 Kiwity

29. Kozia Farma Złotna, Złotna 29, 14-300 Morąg

30. Zakład Przetwórstwa Mięsnego „Gołogóra” Sp. z o.o.

KATEGORIA: EDUKACJA

31. Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie „Południowa Warmia”, Łajsy 3, 11-036 Gietrzwałd

Leave A Comment